Стойчо Баненски: Трябва да има стратегия България да се развие като ски дестинация
 05.05.2024 09:17

Само в нашата котловина има възможност за няколко курорта, посочи кметът на Банско

Българинът Карлос Насар подобри световен рекорд, но той няма да бъде признат
 28.04.2024 21:02

Карлос Насар подобри световен рекорд по време на състезание от Втора Бундеслигата, където вдига за отбора на Хайнсхайм. Европейският шампион закова 226 кг в изтласкването, но постижението няма да бъде признато. За рекорди във вдигането на тежести

Боряна Калейн спечели бронзов медал в многобоя на Световната купа
 27.04.2024 20:03

Боряна Калейн спечели бронзов медал в многобоя на Световната купа в Ташкент, Узбекистан. Другата ни представителка Никол Тодорова остана на 13-то място. Днес се проведоха съчетанията с бухалки и лента. Калейн събра актив от 133.250 (35.000

06.04.2024 19:43

Карлос Насар спечели Световната купа по вдигане на тежести, която тази година се провежда в Тайланд. В категория до 89 килограма при мъжете българинът изравни световния рекорд в двубоя на китаеца Ли Дайин от 396 килограма, което му осигури

Седем медала за ансамбъла ни на Световната купа в Гърция
 27.03.2024 08:57

Елвира Краснобаева триумфира като шампион в многобоя при жените

Елвира Краснобаева със злато на обръч, Ева Брезалиева спечели бронз на топка на Световната купа в Атина
 24.03.2024 18:41

Българските състезателки спечелиха още два медала в първите два финала на отделните уреди при жените на Световната купа по художествена гимнастика в Атина (Гърция). Елвира Краснобаева заслужи златото на обръч, а Ева Брезалиева бронз на топка.

Грациите ни Краснобаева и Брезалиева със злато и сребро на Световната купа в Гърция
 23.03.2024 19:55

16-годишната гимнастичка Елвира Краснобаева триумфира на Световната купа в Атина

Валентина Георгиева със злато в Баку и квота за Олимпиадата
 09.03.2024 12:06

Най-добрата българска състезателка Валентина Георгиева спечели златния медал на финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика в Баку (Азербайджан), която е квалификация за Игрите в Париж 2024.